Zapowiedź meczu: Sobol Niżatyce - Wisłoczanka Tryńcza

Już w najbliższą Niedzielę 16.08.2015 r. startuje nowy sezon przeworskiej klasy B. Sobol pierwsze spotkanie rozegra na własnym stadionie o godzinie 14.00. Przeciwnikiem będzie drużyna z Tryńczy, która w poprzednim sezonie spadła z A klasy.

Ten mecz na pewno nie będzie należał do najłatwiejszych. Naszym przeciwnikiem jest spadkowicz, który będzie chciał jak najmniej czasu spędzić w B klasie i szybko awansować wyżej. W tym spotkaniu ciężko jednoznacznie wskazać faworyta, jest to bowiem pierwsza kolejka i wszystko się może zdarzyć. Mając w pamięci poprzedni dobry sezon w wykonaniu Sobola oraz dobrą grę na własnym stadionie, goście nie mogą liczyć na łatwe punkty. To spotkanie powinno pokazać jak obie drużyny przepracowały okres przygotowawczy, a także formę obydwu zespołów jaką dysponują na ten sezon. Wszystko to zapowiada niesamowite widowisko i emocje.