Zapowiedź meczu: Lechia Pantalowice - Sobol Niżatyce

W najbliższą niedzielę 23.08.2015 roku o godz. 14:00 na stadionie w Pantalowicach, piłkarze Sobola rozegrają wyjazdowe spotkanie o kolejne ligowe punkty w ramach 2 kolejki przeworskiej klasy B, a przeciwnikiem naszej drużyny będzie tamtejsza Lechia.

W pierwszym meczu sezonu przed własna publicznością pewnie pokonaliśmy spadkowicza z Tryńczy. Nasi napastnicy dobrze weszli w nowy sezon aplikując rywalom aż trzy trafienia. Konsekwentnie zagraliśmy też w obronie, nie tracąc przy tym ani jednej bramki. Przyjezdni stwarzali sobie groźne sytuacje raz za razem, lecz to nasi obrońcy byli górą w tych starciach i oddalali zagrożenie od własnej bramki.

Teraz w roli gości zagramy w Pantalowicach. Zobaczymy co przyniesie kolejny mecz. Lechia to na pewno nie jest łatwy rywal. Udowodniła to w poprzednim meczu z Manasterzem, który pewnie wygrała. Po obiecującym pierwszym spotkaniu zobaczymy czy teraz też staniemy na wysokości zadania i pokonamy naszego rywala zza miedzy.

Zbiórka o godzinie 12:45 pod stadionem, wyjazd na mecz autami.