Zapowiedź meczu: Sobol Niżatyce - Błyskawica Rożniatów

W najbliższą niedzielę 30.08.2015 roku o godz. 12:00 na własnym stadionie, piłkarze Sobola rozegrają spotkanie o kolejne ligowe punkty w ramach 3 kolejki przeworskiej klasy B, a przeciwnikiem naszej drużyny będzie Błyskawica Rożniatów.

Po ostatnim wyjazdowym spotkaniu możemy dopisać kolejne trzy punkty do swojego konta. Tak jak w poprzednim meczu i w tym nasza obrona nie zawiodła. Udało nam się nie stracić bramki. Na początku meczu mieliśmy też sporo szczęścia gdy piłka uderzona z wolnego przez Pawła Bielca odbiła się od naszej poprzeczki i wyszła na aut bramkowy. Gola z główki strzelił Paweł Cygan już w doliczonym do pierwszej połowy czasie gry. Gospodarzom w drugiej części meczu zabrakło pomysłów na sforsowanie zasieków postawionych przed naszych obrońców. Także kontry zawiązywane przez graczy Sobola nie przyniosły rezultatu w postaci gola. Po końcowym gwizdku okazało się, że bramka strzelona przez Pawła była na wagę zwycięstwa.

Teraz w napięciu czekamy na kolejny ligowy mecz. Rożniatów tak jak i my zgromadził do tej pory 6 punktów, wyprzedza nas jednak w tabeli ze względu na korzystniejszy bilans bramkowy. Obie drużyny w nowy sezon weszły bardzo dobrze, co zwiastować może bardzo dobre widowisko tej niedzieli. Mamy jednak nadzieję, że to nasza drużyna, która jest bardzo mocna u siebie powalczy o komplet punktów w tym spotkaniu. Jedno jest pewne, zawodnicy z Różniatowa tanio skóry nie sprzedadzą.

Poprzedni wynik rywala: Błyskawica Rożniatów - KS Manasterz 5-1

Zbiórka pod szatnią o godzinie 11:00