Zapowiedź meczu: Sokół Sietesz – Sobol Niżatyce

W najbliższą niedzielę 06.09.2015 roku o godz. 13:00 na stadionie w Sieteszy, piłkarze Sobola rozegrają kolejne spotkanie o punkty w ramach 4 kolejki przeworskiej klasy B, a przeciwnikiem naszej drużyny będzie Sokół Sietesz.

Za nami już trzy spotkania w tej edycji rozgrywek. Sobol z kompletem punktów po trzech kolejkach wyjeżdża do Sieteszy na ciężki pojedynek derbowy. Do tej pory naszym zawodnikom udało się nie stracić bramki oraz pięciokrotnie pokonywali bramkarza drużyny przeciwnej. Gospodarze niedzielnego meczu tak jak i my mają komplet punktów, lecz wyprzedzają nas w tabeli ze względu na korzystniejszy bilans bramkowy. Sieteszanie w swoich szeregach mają bardzo groźnego napastnika z Ukrainy, który do tej pory zaliczył 6 trafień i jest liderem klasyfikacji strzelców. Na pewno niejednokrotnie zalezie za skórę naszym obrońcom oraz sprawdzi czujność bramkarza. Jest to na pewno najciekawsze spotkanie nadchodzącej kolejki.

Poprzedni wynik rywala: KS Manasterz - Sokół Sietesz 2-4