Zapowiedź meczu: Sobol Niżatyce - Lechia Pantalowice

W najbliższym meczu, który odbędzie się w sobotę 20.06.2015 r. o godzinie 18.00 będziemy podejmować na własnym stadionie zawodników z Pantalowic. Przeciwnicy znajdują się na dziewiątym miejscu z dorobkiem 27 punktów.

Po remisie jeden do jednego z Łopuszką w ostatnią niedzielę, teraz czeka nas mecz u siebie z Pantalowicami. Rywale w ostatnim czasie są na fali, nie przegrali żadnego z pięciu ostatnich spotkań. Lechia przyjedzie pewnie z zamiarem podtrzymania korzystnej passy. Jednak Niżatyce już niejednokrotnie w tej rundzie udowodniły jak mocnym zespołem są na własnym boisku. To będzie już ostatni mecz w tym sezonie, więc chcielibyśmy się dobrze zaprezentować. W poprzedniej rundzie skromnie wygraliśmy w Pantalowicach 0-1. Mamy nadzieję, że i tym razem nie zawiedziemy naszych kibiców.

Poprzedni wynik rywala: Lechia Pantalowice - Nafta Gaz Jodłówka 3-0