Zapowiedź meczu: Alabaster Łopuszka Wielka – Sobol Niżatyce

W najbliższym meczu, który odbędzie się w niedzielę 14.06.2015 r. o godzinie 14.00 będziemy walczyć na wyjeździe z drużyną z Łopuszki Wielkiej. Gospodarze w tabeli ligowej zajmują drugie miejsce z dorobkiem 47 punktów. Do awansu o klasę wyżej brakuje im zaledwie jednego oczka.

W poprzednią niedzielę po bardzo dobrym występie wygraliśmy z Jodłówką, która zamyka tabelę. Nasza drużyna na ten mecz wyszła skoncentrowana, co poskutkowało szybkim objęciem prowadzenia i spokojną grą do końca spotkania. Bramek mogło być więcej ale naszym przeciwnikom dopisywało szczęście, kilka strzałów napastników Sobola tylko obijało słupki rywala. Jedyna bramka dla gości padła w dość kontrowersyjnych okolicznościach, piłka opuściła linię końcową boiska, lecz sędzia nie przerwał gry i piłkarze z Jodłówki umieścili ją w siatce. Mimo usilnych protestów naszych zawodników, arbiter uznał tę bramkę jako zdobytą prawidłowo. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem Sobola 5-1.

Już teraz w napięciu czekamy na kolejny pojedynek z Łopuszką Wielką. Żeby awansować Alabastrowi potrzebny jest tylko punkt w dwóch spotkaniach. Będziemy jednak chcieli przedłużyć oczekiwanie przeciwników na awans, ale nie będzie to proste zadanie. W ostatnich meczach rywal gromił swoich przeciwników, zobaczymy jak będzie tym razem. Warto zaznaczyć, że gospodarze tego spotkania przegrali z nami w rundzie jesiennej 2-0. Z pewnością będzie to bardzo trudne spotkanie w którym mamy nadzieję powalczyć oraz liczymy na to, że emocji nie zabraknie.

Poprzedni wynik rywala: Alabaster Łopuszka Wielka - Błyskawica Rożniatów 5-1