Zapowiedź meczu: Sobol Niżatyce - Nafta Gaz Jodłówka

W najbliższym meczu, który odbędzie się w niedzielę 07.06.2015 r. o godzinie 14.00 będziemy podejmować na własnym stadionie zawodników z Jodłówki. Rywale znajdują się na ostatnim miejscu w tabeli z dorobkiem 10 punktów.

Po kolejnym dobrym meczu w którym zremisowaliśmy z Błyskawicą Rożniatów, przychodzi czas na zespół który ma najsłabsze wyniki spośród wszystkich ekip w lidze. W tym spotkaniu nasza drużyna będzie chciała powalczyć o komplet punktów z teoretycznie słabszym rywalem, a także przedłużyć serię kolejnych meczów bez porażki. Ten mecz będzie rozgrywany w Niżatycach przed własną publicznością Wiadomo już że Sobol spisuje się świetnie na swoim boisku, co może potwierdzić fakt, że w tej rundzie ulegliśmy u siebie tylko drużynie z Mirocina, która ma już zapewniony awans do A Klasy.

Poprzedni wynik rywala: Nafta Gaz Jodłówka - Huragan Rozbórz Długi 0-3 walkower