Zapowiedź meczu: Błyskawica Rożniatów - Sobol Niżatyce

Już w najbliższą niedzielę tj. 31.05.2015 r. o godzinie 14:00 zmierzymy się z Błyskawicą Rożniatów. Będzie to spotkanie wyjazdowe. Rywale w tabeli ligowej zajmują czwartą lokatę z dorobkiem 38 punktów.

Poprzednie spotkanie z Huraganem skończyło się zwycięstwem naszej drużyny. Zagraliśmy konsekwentnie w obronie i wytrwale w ataku. Nasze prowadzenie mogłoby być wyższe gdyby nie kilka słupków w pierwszej połowie, a tak wynik po końcowym gwizdku to tylko 2-0. W nadchodzącym meczu będziemy chcieli kontynuować zwycięską passę, która trwa już od trzech spotkań. Widać gołym okiem, że weszliśmy na odpowiednie obroty i z meczu na mecz gramy coraz pewniej i lepiej. W poprzedniej rundzie ulegliśmy na swoim boisku Błyskawicy aż 1-3, co dodatkowo zmotywuje nas do walki o korzystny rezultat. Na stadionie rywali łatwo jednak nie będzie, gdyż przeciwnicy swoją grą reprezentują wysoki poziom, o czym może świadczyć zajmowane przez nich miejsce w górnej połówce tabeli.

Zbiórka pod szatnią o godzinie 12:40