Zapowiedź meczu: Sobol Niżatyce - Huragan Rozbórz Długi

W 22 kolejce przeworskiej klasy B, która odbędzie się w niedzielę 24.05.2015 r, będziemy podejmować na własnym stadionie drużynę z Rozborza Długiego. Mecz rozpocznie się o godzinie 12.00. Przeciwnicy na tym etapie mają 14 punktów i zajmują 12 lokatę w tabeli ligowej.

Poprzednie dwa spotkania były dla nas bardzo udane. Nie straciliśmy bramki, a trafialiśmy do siatki rywali aż sześciokrotnie. Mamy nadzieję, że Huragan nie wybije nas ze zwycięskiego rytmu i komplet punktów zostanie w Niżatycach. Nasza drużyna się rozkręca i z meczu na mecz gramy coraz lepiej. Postaramy się pokazać z dobrej strony, także w niedzielnym spotkaniu. Warto zaznaczyć, że w rundzie jesiennej zremisowaliśmy w Rozborzu Długim (1-1).

Poprzedni wynik rywala: Huragan Rozbórz Długi - Wojak Kramarzówka 5-0